Wysokiej jakości układy wydechowe akrapovic do motocykli

Przyszła pora na eskapady motocyklowe, motocykliści przygotowali na wiosenny i letni czas swoje metalowe rumaki. Większość z nich skorzystała z super układów wydechowych firmy Akrapovic.
Firma produkuje produkty wysokiej jakości i to dzięki dobrym tłumikom słychać już na ulicach szum i warkot motocykli.

Co to jest akrapovic?

Osoby, które interesują się sportem motocyklowym doskonale znają firmę. Dla laików nazwa jej jest czymś tajemniczym. Firma od wielu lat zajmuje się produkcją tłumików i wydechów do różnego rodzaju motocykli.
Firma powstała w wyniku pasji motocyklowej, swojego założyciela Igora Akrapovica. Dzisiaj znajduje się w Słowenii i zatrudnia około 500 pracowników. Układy wydechowe, produkowane przez firmę, są najwyższej jakości oraz wykorzystują je znane firmy produkujące motocykle.

Jakie są wydechy Akrapovic?

Tłumiki akrapovic są jedyne w swoim rodzaju, przy projekcie każdego konkretnego tłumika pracuje około 130 osób. Metodami prób i błędów do danego modelu motocykla powstaje idealny wydech akrapovic.
Tłumiki i wydechy akrapovic są lekkie, wspaniale brzmią a przy tym spełniają wszystkie wymogi i normy, które tego rodzaju wydechy spełniać powinny.
Tajemnicą ciekawego brzmienia tłumików i tajemnicą ich jakości jest fakt, że są one produkowane z tytatu a Akropovic otworzył w 2009 roku własną odlewnię tytanu. Dzięki tej decyzji stał się niezależnym producentem motocyklowych wydechów najlepszej jakości.