Jakie produkty firmy Shark wybrać?

Motocykle oraz pojazdy otwarte od zawsze wzbudzały ogromne zainteresowanie, nie tylko wśród młodzieży. Niestety, jak wiadomo, do jednośladu albo quada należy kupić kask; któż jednak robi lepsze kaski niż lider rankingu atestów, firma motocyklowa Shark?

Wersja konsumencka

Do zwykłej, hobbystycznej jazdy motocyklem w zupełności wystarczy kask szczękowy. Jest najwygodniejszy i najlepiej dostosowany do potrzeb tych, którzy nie pędzą po autostradach, ale wybierają się na wycieczki nad jezioro. Podnoszona szczęka zapewni maksymalny komfort przy sensownym zabezpieczeniu najważniejszej części ciała.

Wytrzymałość

Firma motocyklowa Shark oferuje także kaski typu enduro, które są przeznaczone dla prawdziwych wyjadaczy oraz amatorów jazdy po trudnych terenach. Zamiast szyby posiada wentylowane gogle, które nie parują nawet w najtrudniejszych warunkach.

Amatorzy i profesjonaliści

Dla ludzi, którzy uwielbiają wyścigi wśród produktów firmy Shark jest jeden wybór – kaski integralne. Występują w dwóch wersjach; wyścigowa jest spłaszczona względem zwyczajnej. Oprócz zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa kask integralny dodatkowo doskonale wycisza otoczenie.

Wesoła podróż

Produkty firmy Shark to także kaski otwarte, bez dodatku szczęki. Do szybszych pojazdów się nie nadają, ale jeśli ktoś pragnie pouśmiechać się do swojego towarzysza w czasie podróży, będzie mógł to w nich zrobić nie narażając się na owady w zębach dzięki wydłużonej szybie.http://swiatmotocykli.info/wp-admin/media-upload.php?post_id=169&type=image&TB_iframe=1