Wysokiej jakości układy wydechowe akrapovic do motocykli

Przyszła pora na eskapady motocyklowe, motocykliści przygotowali na wiosenny i letni czas swoje metalowe rumaki. Większość z nich skorzystała z super układów wydechowych firmy Akrapovic.
Firma produkuje produkty wysokiej jakości i to dzięki dobrym tłumikom słychać już na ulicach szum i warkot motocykli.

Co to jest akrapovic?

Osoby, które interesują się sportem motocyklowym doskonale znają firmę. Dla laików nazwa jej jest czymś tajemniczym. Firma od wielu lat zajmuje się produkcją tłumików i wydechów do różnego rodzaju motocykli.
Firma powstała w wyniku pasji motocyklowej, swojego założyciela Igora Akrapovica. Dzisiaj znajduje się w Słowenii i zatrudnia około 500 pracowników. Układy wydechowe, produkowane przez firmę, są najwyższej jakości oraz wykorzystują je znane firmy produkujące motocykle.

Jakie są wydechy Akrapovic?

Tłumiki akrapovic są jedyne w swoim rodzaju, przy projekcie każdego konkretnego tłumika pracuje około 130 osób. Metodami prób i błędów do danego modelu motocykla powstaje idealny wydech akrapovic.
Tłumiki i wydechy akrapovic są lekkie, wspaniale brzmią a przy tym spełniają wszystkie wymogi i normy, które tego rodzaju wydechy spełniać powinny.
Tajemnicą ciekawego brzmienia tłumików i tajemnicą ich jakości jest fakt, że są one produkowane z tytatu a Akropovic otworzył w 2009 roku własną odlewnię tytanu. Dzięki tej decyzji stał się niezależnym producentem motocyklowych wydechów najlepszej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *